YÜKSELEN ASLANLAR İÇİN EYLÜL NASIL GEÇECEK

images3IV3H6GI

Yükselen Aslanlar yönetici gezegenlerinin bu ay Başak burcunda yer almasıyla birlikte Ağustos ayının sosyal aktif gezme ve eğlenme ile geçirdikleri atmosferini şimdi daha çok çalıştıkları, para kazanmaya odaklandıkları ve kendi değerlerini bulacakları işlere yönelecekler. Venüs’ün de ayın büyük bir bölümü burada yer alacağı için para harcama olasılığı artıyor. Vücut bakımları, sağlık kontrolleri, güzellik, kozmetik, sanat ve estetik gerektiren işlere veya bu işlerde kullanılacak malzemelere para harcayabilirler. Estetik yaptırmak, güzellik salonlarına gitmek, spa veya vücut bakım salonlarına, diyet veya zayıflama kuruluşlarına , v.b para harcayabilirler. Bu dönem ayrıca kendinizi ifade etmek ve tarzınızı ortaya koymak hatta bu tarzdan stilden para kazanmak isteyenlere oldukça uygun bir süreç. Ayın 9 unda Balık burcunda yer alacak Dolunay bu evin karşısında yer alacak, bu bir anlamda para harcamadan kazancın artmayacağı ile ilgili bir farkındalığı temsil ediyor olabilir.

Diğer yandan, aile veya eş ile ortak para paylaşımınızda dengeleri oturtmanız gerekliliği ortada. Hayır diyemediğiniz, kendinizden özveride bulunmak zorunda olduğunuz harcamalar için para ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Krediler, vergi , borçlar, miras gibi konularda sürüncemede kalan işler bu dolunay ile netlik kazanabilir. Psikolojik olarak korkularınıza endişelerinize sizi dağıtan ilginizi odaklayamadığınız konulara Venüs ve Güneş karşıtlığı ile daha gerçekçi ve çözüme yönelik bir anlayışla adım atabilirsiniz. Bu iş ve kazanç alanında daha fazla çalışmanın verimli olmanın sizi geriye çeken psikolojik yapının dağıtan enerjilerin geride bırakılması için bir fırsattır.

Merkür Terazi burcunda ve 3. Ev adını verdiğimiz kardeşler, eğitimler, kısa yolculuklar, yakın çevre ilişkileri temelde iletişimi temsil eden evde yer almakta. Merkür yönettiği bu evde oldukça rahat eder, demek ki yakın çevre ve kardeşlerle ilişkileriniz uyumlu ve dengeli bir tarzda sürdürülecek, sanat ve yaratıcı yanınızı ortaya koyabileceğiniz faaliyetler işler veya kurslar alabilirsiniz. Bol bol bol insanlarla bir arada olup iletişim kuracaksınız. Mesleki olarak eğitim ve danışmanlık yapanlar için çok olumlu bir destektir.

Mars ayın ilk yarısında ev ve yerleşim alanınızda kalacak evde ilişkilerde daha soğukkanlı, gerçekçi, kontrollü ve stratejik davranmak zorunluluğu olacak.  Öfkelenmek ve strese kapılmak mümkün.  Ayın ikinci yarısından sonra Mars Yay burcuna geçtikten sonra iş ve eğlence için seyahatler yapabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak çalışmalar yapabilir, sosyal hayata karışıp eğlence mekanlarında gezebilir, özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz. Çocuklarınız spora yönelebilir, trekking bisiklet ve diğer doğa sporları yapabilir siz de eşlik edebilirsiniz. Cinsel çekiciliğiniz ve karizmanız artabilir. Aşk hayatı bekar Aslan’lar için oldukça hareketli geçebilir fazla duygusal derinliği olmayan neşelenmek eğlenmek ve yeni deneyimler kazanmak için birliktelikler yaşanabilir. Yabancılar, etnik kültürler, müzikler, bohem yerler, çingene ruhu ile dolu olacağınız bu ay Mars’ın dinamizminden yararlanmanızı dilerim.

Mutlu Bir Ay Olsun

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir