YÜKSELEN BALIKLAR İÇİN EKİM NASIL GEÇECEK

YÜKSELEN BALIKLAR İÇİN EKİM NASIL GEÇECEK

Yükselen Balıklar bu ekim ayını para ve çalışma koşullarını iyileştirmek, yeteneklerini artırmak ve gerçek değerlerini ortaya koyacak çalışmalar yaparak geçirebilirler. Kazançlar gelirler ve birikimler ve bu birikimleri nasıl harcayacakları konusunda dengeli davranmak gerektiğini düşünebilirler. Sağlık konularında kendinizi daha iyi bir seviyeye geçirmek gerektiğini hissedebilirsiniz. Mars ile Jüpiter’in para ve sağlık evinden birbirine yaptığı açının abartılı yemek yemenin, sağlığa özen göstermenin, harcamaların artmasının, ilişkilerde denge kurmanın, hayata daha iyimser bakmanın önemini gündeminize taşıyabilir. Maddi konular evinde yaşanacak Koç’taki Ay tutulması kazanma arzunuzu, kazançları artırma ihtiyacınızı artırabilir. Kendi değerinizi karşınızdakine hissettirmek karşılıklı sevgi ilgi ve hoşgörü yaratmak için bir miktar duygusal stres yaşayabilirsiniz. Kariyer alanında yer alan Mars sayesinde dış dünyada oldukça aktif enerjik hedeflerinin peşinde koşam mücadele eden inandıkları için savaşan bir görünüm ortaya koyabilirsiniz. İş hayatında hedeflerinize ulaşmak için çok güzel bir fırsat var. Ancak abartılı tavırlar takınmak iddiacı ve esnemez görüşler ileri sürmek ve sadece kendi inanç ve felsefelerinizi taşıyan fikirler sunmak çok faydalı bu olmayacaktır. Gelecek hedefleriniz içinde yurt dışı seyahatler, yabancılarla ilişkiler, akademik çalışmalarla ilgili planlar, hukuki anlaşmalar, yayıncılıkla ilgili işler olabilir. Ebeveynlerle ilişkilerde mücadeleci bir tavır sergilemek mümkün.

5-25 Ekim arasında gerçekleşecek Merkür retrosu Akrep burcunda uzaklarla ilişkilerinizi ve eğitim ve yolculuklar alanında yer alacak. 11 ekim’e kadar yabancılarla ilişkileri eğitim planlarını ve yolculuk planlarını yeniden gözden geçirmek bu alanda geçmişten kalmış tamamlanmamış konulara geri, dönmek için bir fırsatınız var. Daha sonra Merkür Teraziye gerileyecek ve psikolojik alanınıza girecek ruh sağlığınızı düşünmek, çakralarınızı uyumlamak,  içsel korkularınızı ele almak denge ve uyum sağlamaya çalışmakta fayda var. Ortak para ve paylaşımlarda aile, eş ve ortaklarla adil bir paylaşıma ulaşmak isteyebilirsiniz. Harcamalar bu dönemde yine artacaktır.

Akrep’te Güneş tutulması dönemi, iletişim eğitim akademik planlar ve yollarda yolculuklarda geçireceğiniz süreç içerisinde dikkatli gerçekçi ve stratejik kararlar almak zorunluluğu doğuruyor. Sadece tutkular ve sezgilerle hareket etmek hem maddi hem zaman kaybına sebebiyet verebilir. Uzmanlaşmanız gereken ve üzerinde zaman geçirmeniz gereken bir çalışma içinde olabilirsiniz. Bu stres ve yorgunluk nedeni olabilir. Ancak bunu tamamlarsanız gelecek kariyer hedeflerinizde çok daha etkin ve başarılı olabileceğinizi biliyorsunuz. Yolculuklarda bavul çanta telefon para pasaport gibi önemli eşyalarınızı mutlaka sağlama alınız uçak uçuş otel rezervasyonlarınızı kontrol ediniz. Özellikle 11 ine kadar yurt dışına çıkacak yükselen Balıklar azami özenli olsunlar.

Venüs Terazi’de ve sizin cinsel çekim alanınızda yer alacağı için oldukça çekici ve cazip olacağınız kesin. Bu dönemde gerçi ilişkiler sadece çekim faktörü ile başlarsa ilerde karşılıklı birbirinize ne ifade ettiğiniz konusunda soru işaretleri oluşabilir. Partnerle veya ebeveynlerle para harcama konulu tartışmalara girmemekte fayda olacak.

Sevgilerimle,

Naz BayatlıimagesTBIXEXRX

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir