YÜKSELEN BAŞAKLAR İÇİN AĞUSTOS NASIL GEÇECEK!

YÜKSELEN BAŞAKLAR İÇİN AĞUSTOS ÖNGÖRÜMLERİ

Yükselen Başaklar bu ay başından itibaren ayın ortasına kadar yükselen yöneticiniz Merkür Aslan burcunda kalacak, bu dönemde Jüpiter ile birlikte olacak. Kendinizi biraz rahatlatmanın, günlük koşturmadan uzaklaşarak kafa dinlemenin belki içinize çekilmenin gerekliliğini hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle baş başa gözlerden uzak olmak, ev ofis gibi evden çalışmak, yaratıcı faaliyetlere zaman ayırmak, yoga meditasyon şifa teknikleri denemek yazı yazmak kısa yolculuklar yapmak ama bu yolculukları lüksünüzden ve temizlikten öden vermeden gözden ırak sakin kalabalıksız yerlere yapmak isteyebilirsiniz. Ayın ikinci yarısı Merkür Başak burcuna geçmiş olacak ve yükseleninize yerleşecek. Bu süreçte daha çok konuşacak, sosyalleşecek, fikirlerinizi ifade etme arzusu duyacak ve dış dünyada oldukça aktif olabileceksiniz. Yeni kişilerle tanışıp iş anlaşmaları sözleşmeleri yapabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak konusunda oldukça planlı ve sistemli adımlar atabilirsiniz. Merkür birinci evi sever çünkü istediği kadar konuşur bağlar kurar insanlara ulaşır ve hareket eder. Bu anlamda siz de bu süreç içinde oldukça aktif olacaksınız.

Aşk ve İlişkiler gezegeni Venüs ayın ilk yarısı Yengeç burcunda ve sizin arkadaşlıklar, gruplar, topluluklar ve gelecek ümitleri evinizde yer alacak. Bu zaman diliminde siz de arkadaşlıklarınızda ilgi ve güven bulma konusunda şanslısınız. Birlikte yemek içmek dertleri dinlemek sıkıntıları paylaşmak konusunda oldukça destekleyen bir görünüm. Ayın 13 ünden sonra Venüs Aslan’a geçecek ve bu sefer Jüpiter ile bir arada olma sırası Venüs’ün olacak. Kendinizi iyi hissettiğiniz sağlığınıza ve bedeninize önem verdiğiniz. Olumlu ve iyicil bir ruh hali ile yakın çevrenize kendi içinize odaklanabileceğiniz ilhama açık ve epey yaratıcı bir zaman olabilir. Mars Akrep burcunda kardeşler, yakın akrabalar, kısa yolculuklar ve eğitim haberleşme evinizde yer alıyor.  Kendinizi bir konuda daha derinleştirmek, zihinsel anlamda konstantre olmak, öğrenmek bilgi toplamak projeler üzerinde çalışmak için uygun . bir yandan da canınız tembellik etmek istiyor olabilir. Yine de görev ve sorumluluk duygusu ile işlere sarılmak isteyeceksiniz. Kardeşler ve yakın akrabalarla veya yolculukla ilgili olarak bir stres ortaya çıkabilir ama gerçekçi akılcı soğukkanlılıkla üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey olmayacaktır. İletişim , ulaşım ve haberleşme araçları konusunda dikkatli olmakta fayda var eskileri yenilemek veya tamir ettirmekle ilgili bir gelişme olabilir.

Dolunay Kova burcunda ayın 10’unda gerçekleşecek ve  görev ve sorumluluklarda biraz daha özgür kalmak, kendi temponuzda ilerlemek, rutin olanın dışına çıkmak isteyebilirsiniz. çalışma prensipleriniz ve iş ilkeleri ile ilgili iş arkadaşlarınızla bir farkındalık yaşayabilirsiniz.

Yeni Ay Başak Burcunda ayın 25 inde gerçekleşiyor. Yükseleninizde gerçekleşecek bu yeni ay size sosyal ilişkileriniz, partner ve eşinizle olan iletişiminizde oldukça etkili açık ve detaylara önem verdiğiniz  bir görünüm kazandırıyor. Sağlığınıza özen gösterebilir, yeni tanışıklıklar gerçekleştirebilir. Sözler verip, yeni bağlar kurabilirsiniz. Eleştirel ve zor beğenen bir tutum sergileyebilirsiniz. İlişkilerinizi detaycı bir bakış açısıyla değerlendirebilir yapılmasın gerekenlerin doğru yapılması konusunda hassasiyet gösterebilirsiniz. Zekanızı becerilerinizi planlamacı yanınızı ortaya dökerek başarıyı yakalayabileceğiniz başlangıçlar yapma şansınız çok fazla. Titiz derli toplu ve ne istediğini bilen Başak’lar zaten her zaman yenilenmeye ve başlamaya hazırdırlar.

Mutlu Bir Ay Dilerim,

Naz Bayatlıvirgosign

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir