YÜKSELEN BAŞAKLAR İÇİN EYLÜL NASIL GEÇECEK

virgosign

Yükselen Başaklar yönetici gezegeniniz Merkür bu ayın büyük bir bölümünü Terazi burcunda geçirecek ve sizin para ve kazançlar , kendinize değer verdiğiniz konuları temsil eden evde yer alacak. Bu yetenekleriniz ve becerileriniz ile kendinize değer bulma, bol bol zihninizi kullanarak çalışma, sosyal bağlarınızı ve ilişkilerinizi kullanarak yeni kazanç veya iş fırsatlar ı elde etmek arzusu taşıyabilirsiniz. Bu ay 24’ünde Terazi’de Yeni Ay olacak bu başlangıçlar zamanıdır daha enerjik ve dinamik olmak mümkün. Para evinizde gerçekleşecek bu görünüm sizi daha hırslı bir biçimde kazançlar ve çalışma alanına odaklı kılacaktır.  Sanatsal, yaratıcılık gerektiren, güzellik ve estetik yansıtan işlerden, sosyal organizasyonlardan, danışmanlık, satış pazarlama ve aracılık yapmanız gereken işlerden kazanç elde edebilir, iş ortaklıkları ve  iş görüşmeleri yaparak yeni ticari fikirlerle kaynaklarınızı artırma fırsatı elde edebilirsiniz.  Ailenizle, eşinizle veya ticari anlamda kurduğunuz para ilişkilerinde, alışverişlerde daha olumlu yardımsever, özverili ve uyumlu davranmak kolaylaşacaktır.

Bu ay Venüs ve Güneş yükselen burcunuzda geçiş yapacak. Bu hem imajınızı, görünüşünüzü, sağlığınızı, hem de yakın ve sosyal ilişkilerinizi odak noktası haline getirecek bir transit. Aşk, güzellik, barış, evlilik ve ortaklıkları temsil eden Venüs ilişkiler aksında sizi dış dünyada oldukça görünür kılar. Venüs Başak burcunda görünümüne, fiziğine, dışardan nasıl algılandığına, kendini dış dünyada nasıl yansıttığına ve nasıl ilişkiler kurduğuna dair düşünür, kendini inceler, eleştirir ve düzeltilmesi gereken ne varsa yapar. Çevrenizdekilere de titiz bir Başak tutumu ile nasıl düzenli daha tertipli sistemli ve dakik olmaları gerektiğini sık sık hatırlatmak durumunda hissedebilirsiniz. Güneş’te bu ay yükseleninizde yer aldığı için kişiliğinizin de en az görünümünüz kadar önemli olduğu ve bunun da göz ardı edilmemesi gerektiğini düşüneceksiniz.  Ben hem kişiliğimle hem görünümümle bir bütünüm ve daha mükemmel olmalıyım isteğiyle hareket edebilirsiniz.

Ayın 9 unda Balık burcunda yer alacak Dolunay sizin evlilik, partnerle ve ortaklarla ilişkiler evinizde gerçekleşecek. Bu dolunay işte bu defa sizin kendinizi ilişkiler arenasında nasıl gördüğünüz ile ilgili bir farkındalık yaşamanıza yol açabilir. Kişiliğinizin, hayat hedeflerinizin, ilişkilerdeki , evlilik ve ortaklıklarınızdaki tutumunuza ne kadar yansıdığını düşünebilirsiniz. Kendiniz olmakla karşınızdakine kendinizi aşırı bir özveri ile teslim etmek arasındaki çizgiyi belirlemek önemli olacaktır.

Mars bu ayın ilk yarısı sizin kardeşler, yakın akrabalar, eğitim ve kısa yolculuklar evinizde yer alacak. Bu konularda soğukkanlı, iradeli, stratejik ve kararlı davranmanız gerekecek. Yakın çevre ilişkilerinizi çelik gibi sert kalarak yoluna koyabilirsiniz. Eğitim konuları, iletişim ve yolculuklar stresli geçebilir. Ayın ikinci yarısında Mars ev ve aile ortamına geçiş yapacak. Öfkeli, bir yandan oldukça hareketli, fikirlerin inatla savunulduğu bir ortam olabilir. Abartılı, aşırı gururlu, risk alan ve patavatsız davranışlar ilişkileri zedeleyebilir.  Yine de iyimser kalarak, amaçlarınıza odaklanarak Mars Yay’ın entelektüel ve sohbetlere eğlenceye açık ruhunu yakalayarak hararetli bir ev ortamına sahip olabilirsiniz. Bol bol spor konuşup, yolculuk planları yapabilir yabancı kültürlerle  geziler manevi konular inançlar ve felsefelerle siyaset ve toplumsal konular ile ilgili ailenizle misafirlerinizle sohbetler yapabilirsiniz.

Ayın 1 inde bilgi toplamak, kitaplarla ilgilenmek, merakınızı tatmin edecek konularla ilgilenmek için uygun. 4-5-6 oldukça yaratıcı enerjilerle sizi destekliyor. 10-11 bütçeye dikkat, 14-15-16 işe odaklı günler, 20 sinde esnek olmaya özen gösterin sakin kalın, yoga, meditasyon yapılabilir.  22-23 harika günler kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yavaşlayın ve hayatın keyfini çıkarmaya niyetlenin, 28 zihinsel olarak yorucu bir gün, 29-30 ise yine kendinizi çok yormadan sakin ve dingin kalarak işleri halletmeli.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.