YÜKSELEN İKİZLER İÇİN EKİM NASIL GEÇECEK

YÜKSELEN İKİZLER İÇİN EKİM NASIL GEÇECEK

Sevgili İkizler yönetici gezegeniniz Merkür bu ay 5 Ekim’den itibaren Akrep burcunda geri harekette olacak, 25 Ekim’de 16 derece Terazi’den ileri gidecek. Bu Ekim tutulma mevsimindeyiz zorlu bir aya giriş yapıyoruz. Ama önce yükselen yöneticinizin transitine bakalım. Akrep sizin iş ve çalışma ortamınızı, günlük hayatı sağlık ve yanınızda çalışan kişilerle, iş arkadaşlarınızla olan ilişkileri temsil ediyor. Merkür zaten bu evin yönetici gezegenidir. Kendi söz sahibi olduğu alanda Merkür’ün Akrep burcu gibi derinlikleri karanlık kalan yanları kıskançlık şüphe ve kuşkuları temsil eden bir burçta geri gidiyor olması iş ortamınıza ve günlük hayatınıza bu duyguları çekebilir, ya da iş ortamınızda ki atmosfer bu duyguları yansıtan bir havaya bürünebilir. Çalışanlar, iş arkadaşları ve yanınızda çalışan elemanlar varsa yanlış anlaşılmalar, iletişimde aksaklıklar, işleri yürütme tarzında hatalar yer alabilir. Diğer yandan, Merkür bu evde geri giderken iş yerinde veya kendi evinizde tamirat tadilat boru gibi çalışmaların yer alabileceğini bazen bu çalışmaların size zarar verebilecek etkilere neden olabileceğine işaret eder. Siz de eskileri çalışmayan aletleri işlemeyen sistemleri değiştirmek isteyeceğiniz arızlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür sağlık evinizde geri gideceği için aynı zamanda baş bölgesindeki duyu organları özellikle kulak burun , eller kollar parmaklar dikkat edilmesi gereken organlardandır. Bağırsaklar ve boşaltım organlarının sağlığı önem kazanır. Diyete başlamak ve şekerinizi kontrol altına almak için harika bir süreçtir. Merkür 11 Ekim’de gerileyerek Akrep burcundan çıkıp,  Terazi’ye geçiş yapacak ve 25 inde düzelene kadar aşk yaratıcı çalışmalar hobiler ve çocuklar evinizde kalacak. Bu dönemde eski aşklar ortaya çıkabilir, yarım kalmış ilişki problemleri konuşulabilir, bitmemiş projeler, yaratıcılık ve sanatçılık estetik bakış gerektiren çalışmalara tekrar el atmak ve gözden geçirmek gerekebilir. Çocukların hobileri, sanatla ilgili çalışmaları, eğlenceleri ve aşkları sizi meşgul edebilir. Yaratıcı çalışmalar için 11 Ekim’den sonra oldukça verimli geçeceği kesin. Kendi içinize odaklanıp , yeteneklerinizi düşünsel gücünüzü ortaya döküp yararlı çalışmalar yapabilirsiniz. Venüs’te ayın neredeyse sonuna kadar Terazi burcunda ve bu evde yer alacağı için aşk ilişkiler eğlence ve hayattan zevk alma arzunuz cidden fazla olacak. Eski arkadaşlarla , tanıdıklarla, flörtlerle bağ kurabilir eskileri yad edebilirsiniz.

Gelelim tutulmalara; ilk tutulma 8 Ekim’de 15 derece Koç burcunda olacak. Sizin gelecek umutları, arkadaşlıklar ve sosyal paylaşımlar dernekler gruplar ve klüpler evinizde gerçekleşecek. Uranüs ile kavuşum yapacak bu tutulma aslında oldukça beklenmedik durumlara sebebiyet verebilecek duygusal streslere yol açabilecek bir görünüm. Oldukça yaratıcı, eksantrik, entelektüel ve ne yapacağı belli olmayan insan gruplarıyla bir arada zaman geçirebilirsiniz. Risk aldığınızı düşünebilirsiniz ancak işin keyfi burada sıra dışılıkların farklılıkların sizi çektiği veya merakınızı uyandırdığı bir süreç olabilir. Bu dönemde egosu yüksek dediğim dedik çaldığım düdük kişiler etrafınızda olabilir. İnançlar ve felsefeler tartışılır sizin oldukça beslendiğiniz bir ortam yer alabilir yine de arkadaşlar ev yakın dostlarla sabırsız öfkeli ben bilirim tavırlı konuşmalara girmemek çok daha hayırlı olacaktır. Tutulmanın yöneticisi Mars yükseleninizin karşısında ilişkiler evlilik ve ortaklıklar alanınızda olacağı için ilişkiler alanını bir mücadele arenasına çevirmenin kimseye hayrı olmayacaktır. Bunun yerine yolculuklar yapabilir ufkunuzu genişletecek konularla meşgul olabilir eşiniz veya arkadaşlarınızla bol bol gezip eğlenebilirsiniz. En azından içsel itiliminiz mutlaka bu yönde olacaktır.

24 Ekimde gerçekleşecek 0 derece Akrep’teki tutulma Allahtan yılın son tutulması ve gelecek sene tutulmalar Akrep’te gerçekleşmeyeceği için geçtiğimiz 2013 Kasımından beri süregelen bir konu da sizin için bu tutulma ile kapanışa erecek. Yine iş ve çalışma, sağlık ve günlük hayat düzeninizde olacak bu tutulma Venüs’ün de burada yer alması ile iş ilişkileri, otorite figürleri ile iletişim, kadınlarla ilişkiler alanında size güç kazanma konusunda bir takım stresli farkındalıklar yaratabilir. Eski tutum ve davranışların, günlük hayatta ki çalışma ve yaşam koşullarınızın düzeltilmesi işe yaramayan size zarar veren bakış açısının değişmesi gerekecek. Boğa –Akrep aksı değişimi en zor kabul eden burçlardandır. Bu bağlamda iş ve günlük hayatta çevrenizde olan kişilerle daha esnek güven duyacağınız kuşku ve şüphelerinizden vaz geçeceğiniz bir ruh haline geçiş yapmalı. Bir ilişkinizin değişime uğramadan formatı değişmeden sürdürülebilir olmadığını görebilirsiniz. Bitirmek ve taze başlangıçlara yer açmak en iyisi. Sağlığınıza özen gösterin yediklerinize içtiklerinize özen gösterin diyet yapın. Güneş’i Akrep veya Boğa olan yükselen İkizler bu süreci daha dikkate alsınlar.

Satürn Yay burcuna geçiş yaptıktan sonra yeni yılda hayatınız yeni bir vitesle yeni ufuklara yol alacak. Az daha sabır etmek gerekli. Gökyüzündeki Mars Uranüs ve Jüpiter arasında gerçekleşen büyük ateş üçgeni sizi arkadaşlıklar sosyal ilişkiler ve iletişim eğitim yolculuklar alanında oldukça yaratıcı itici gücü fazla ve eğlenceli anlar yaşamaya ve başarı kazanmaya da açık kılıyor.

Sevgilerimle,

Naz BayatlıimagesQ8XR06WZ

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir