YÜKSELEN İKİZLER İÇİN EYLÜL NASIL GEÇECEK

imagesQ8XR06WZ

Yükselen İkizler için Eylül ayı oldukça hareketli geçeceğe benziyor. İkizler’ in yönetici gezegeni Merkür Terazi burcunda yer alacak ve yükseleninizle olumlu açı yapmaya başlayacak. Aşk , eğlence, çocuklar, yaratıcı faaliyetler, hobiler ve spekülatif yatırımları temsil eden evinizde kalacağı bu süreçte, siz de tüm bu konularda daha kolay ilerleyecek ve kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Yazma, konuşma, sanat, estetik, güzellik içeren konularda  yaratıcılığınızı etkili bir biçimde kullanabilecek ve iletişimde olumlu anlamda yol alabileceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle veya çocuklarınızla diyaloğunuz bu süreçte oldukça sevgi ve anlayış dolu gelişecektir. Aşkınıza romantizm ve güzellikler katmak için  harika bir fırsatınız var. Davetlere katılabilir, partiler verebilir, sevdiklerinize hediyeler alabilir, siz sevdiklerinizden hediyeler alabilir, kırgınlıkları tamir etme ve ilişkilerde uyum ve denge yaratma imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca 24 Eylül’de Terazi burcunda yer alacak Yeni Ay ile birlikte yeni ilişkiler kurabilir, yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirebilir, bir hobiye başlayabilir ve hayattan keyif almayı arttıracak zevklere yönelebilirsiniz. Dış dünyada kibarlığınız, zarafetiniz ve pekiştiren tavırlarınızla takdir toplayabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız sanat ve estetik ve kitap, matbaa, yayıncılık gibi konularla ilgili çalışmalar varsa bunları somut bir biçimde ortaya koyma şansınız var.

Venüs bu ay Başak burcunda sizin ev ve yerleşim alanınızda yer alacak, Güneş’te bu evde olacağı için ev ve aile ile özel yaşamınız sizin için çok daha önemli olacaktır. Evinizi güzelleştirmek, varsa tamir ve tadilat işlerini yapmak, temizlik, derleme toparlama gibi işlere zaman ayırabilirsiniz. Aile içinde sevdiklerinize daha yakın ilgi göstermek gerekebilir. Ebeveynlerinizle ilgilenmek , onların sağlığına özen göstermek, babanızla ilişkilerinizi iyi tutmak sevgi vermek ve almak için güzel bir dönem olacaktır.

Mars Akrep burcunda ayın ilk yarısında sağlık, günlük rutin ,iş ve çalışma ortamınızda geçişini sürdürüyor çok şükür yavaş yavaş Satürn ile kavuşumundan ayrılmaya başlıyor ve iş ortamındaki stres telaş ve odaklanma gerektiren işler bir bir hallolmaya başlayacak. Sağlık konularında sizi daha çok uğraştıran bu dönem Mars’ın ayın ikinci yarısı Yay burcuna geçmesi ile geçecek. Mars Yay burcuna geçince sizin evlilik, ortaklık, davalar ve genel anlamda ilişkiler evinize geçiş yaparak bu alanı oldukça dinamik kılacak ve hareketlendirecek. Mars bu dönemde yakın çevre ,komşular ve kardeşlerle ilişkilerinizi iletişim haberleşme ve eğitim kısa yolculukları temsil eden evde yer alan  Jüpiter ile olumlu açı yapacak. Ortak projeler, yazı, edebiyat, eğitim, iletişim içeren her konuda sizi oldukça yoğun bir faaliyetin içine sokacak. Bol bol yakın çevrenizle ve partnerinizle seyahat yapabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlayabilir veya akademik çalışmalarda size yardımcı olacak zihinsel motivasyona ulaşabilirsiniz. Oldukça hiperaktif bir durum söz konusu , yani bu süreç verimli iş bitirici aynı zamanda genişlediğiniz bir dönem olacak. Diğer yandan, Mars  yükseleninizin karşısında sizi strese sokan kişilerle tartışmalar yaşayabileceğinize de işaret ediyor. Abartılı tavırlar veya dogmatik fikirlerle bir tartışmaya girmek pek iyi sonuç vermeyecektir. Esnek ve hoş görülü olmaya çalışarak bu süreci kavgasız gürültüsüz atlatabilirsiniz.

Ayın 9 unda Balık burcunda yer alacak Dolunay sizin iş ve kariyer alanınızda olacak. Bir işin veya kariyerinizle ilgili hedeflerinizin ideallerinizin çıkarımını bu dönemde netleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz çalışmaların harcamış olduğunuz emeklerin somut forma ulaşacağı zamana gelmiş oluyorsunuz. Düzeltilmesi gereken hatalar ve yapılması gereken değişikliklerle ilgili farkındalık bu dönemde daha belirgin hale gelir. İş adına üstlendiğiniz sorumluluklarda kendinizden aşırı derecede fedakarlık yapmışsanız ve sık sık hayır diyemediğiniz bir takım konular varsa bunu bilincinize çıkaracak özveri gerektiren  durumlar hayatınızda belirebilir. Kabul etmek anlayış göstermek ve akışa bırakmak yapılacak en iyi şey olacaktır.

Mutlu Bir Ay Dilerim,

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.