YÜKSELEN KOVALAR İÇİN AĞUSTOS NASIL GEÇECEK

YÜKSELEN KOVALAR İÇİN AĞUSTOS ÖNGÖRÜMLERİ

Yükselen Kovaların bu ay evlilik, sosyal bağlantılar, iş ortaklıkları  genel anlamda sosyalleşme ve ilişkilerle ilgili konular odak noktası olacak. Özellikle Mars’ın Akrep burcuna geçmesi ile birlikte Satürn ile aynı evde Eylül ortalarına kadar yer alacak olmaları sizi işle ilgili kararlarınızda ve kariyer hedeflerinizde daha gerçekçi olmaya itiyor. Gerçekten ilerleme kaydetmek ve çıkarlarınızı korumak için ne yapmanız gerektiğini düşünüp, stratejik bir plan yapmak durumunda hissedebilirsiniz. İşten gelen para akışını korumak veya iş ortaklarınızla ilişkilerinizi sadakat, dürüstlük ve prestij çerçevesinde yeniden değerlendirmek ve taze bir başlangıç yapmak için dönüşümleri tamamlamak gerektiğini düşüneceksiniz. Akrep her zaman artık işe yaramayan tarafımızı değişime sokarak yeniye yer açacak ölü deriyi atmayı temsil eder. İş ve kariyer alanınızda bir şeyler bitip bir şeyleri başlatacak veya değişimlere hoş gelsin diyecek bir sürece girmiş olabilirsiniz. Bu dönem Ekim ayında gerçekleşecek Akrep’teki tutulma esnasında daha da belirginleşecek adımlar atmanıza yarayabilir.

Ayın 10 unda Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay yükseleninizde yer alacak. Pırıl pırıl parlamak elinizde. Bir ilişki, evlilik ve iş ortaklığı ile ilgili kararlarınız olgunlaşarak bir karara varabilirsiniz , bu dönemi takip eden Yeni Ay’a kadar geçecek süreçte bu konu ile ilgili gereken işleri tamamlayabilirsiniz. 25 Ağustos’ta gerçekleşecek Başak Yeni Ay’ı hepimizi sıkı bir çalışma ortamına sokacağa benziyor. Sağlığınıza, günlük yapılması gereken işlerinize yönelebilir, sistem, analiz, derleme toparlama ve detaylara eğilerek verimli bir tempoya girebilirsiniz. 25 Ağustos civarında biraz endişeli, kuruntulu ve eleştirel olabilirsiniz. Beklenen paralar, iş arkadaşlarının çalışma prensipleri, eşinizle para paylaşımı bütçe ve ödemeler dengesini takip etmek sizi yorabilir. Ağustos’un ikinci yarısında Merkür’ün de Başak burcuna geçmesi ile birlikte oldukça zihinsel olacağınız belli, hesap kitap sistem kurma analiz yapma kataloglama işleri yaparak detaylara yönelik ince bir çalışmaya girebilirsiniz.

Venüs ayın ilk yarısı Yengeç burcunda olacak ve sizin iş çalışma sağlık ve günlük işlerinizi temsil eden alanda olacak. Mars ve Satürn ile açı kuracak bu Venüs iş ilişkilerini onarmak , iş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kurmak sevgi ve arkadaşlık duygularını pekiştirmek için iyi bir fırsat. Duygu yüklü, anlar yaşanabilir. İşinizi eviniz gibi görmek elinizde iş arkadaşlarınızla bol bol yeme içme yapmak mümkün. Midenize ve gıda alımınıza özen gösteriniz. Yıllık sağlık kontrollerinizi yaptırmak, üreme organlarınıza ,göğüslerinize check up yaptırmak için iyi bir fırsat. Ağustos’un ortalarından itibaren evlilik, ilişkiler, aşk ve ortaklıkla ilgili konularda Venüs ve Jüpiter gibi iki iyicil gezegenin aşk, yaratıcılık, zenginlik, lüks ve sahnede olmayı temsil eden aslan burcunda yan yana gelecekler. Tüm bu konularda şanslı olacaksınız. Evlenme kararı alabilirsiniz, toplantılara, davetlere, partilere katılabilirsiniz, özellikle evlilik ve düğünler için harika bir seçim olacaktır.

Mutlu Bir Ay Dilerim,

Naz Bayatlı42-23062928

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.