YÜKSELEN KOVALAR İÇİN EKİM NASIL GEÇECEK

YÜKSELEN KOVALAR İÇİN EKİM NASIL GEÇECEK

Yükselen Kovalar Ekim ayında Akrep burcunda 24’ünde yer alacak yılın son Güneş tutulmasını ve Merkür Akrep retrosunu  iş ve kariyer konuları ve işle ilgili hedefler alanında yaşayacaklar.  İş alanında hem kazanç odaklı düşünmek, hem de yeni iş stratejileri belirlemek  gündemlerinde olacak. İşle ilgili geçmişten gelen sorunlar varsa bunlara neşter atmak için fırsat bulacaklar. Bu tutulma döneminde patron müdür gibi otorite figürleri veya iş bağlantısı içinde olduğunuz kimseler ile hayatınızdaki önemli erkek figürleri  baba amca vs gibi ile kurduğunuz bağları yeniden düzenlemekte fayda var. Artık fayda sağlamayan yürümeyen iş hayatını ilgilendiren tutum ve stratejilerin sizi bir yere götürmeyeceğini fark etmiş olabilirsiniz ve bazı konuları sonlandırmak ve yeni bir başlangıca geçmenin zamanı gelmiştir belki. Diğer yandan, kazançlarınızı artıracak , işteki kazancı artıracak atılımlar yapmak için üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz. Yeni fırsatlar yaratmak ve görüşmeler iş bağlantıları yapmak konusu da gündeminizde olabilir. Bu dönemde iş değiştirmek için çaba harcıyor olabilirsiniz. Eğer böyle bir durum varsa Merkür Retro dönemi iş aramak eksikliklerinizi tamamlamak için çok uygun.  Ebeveynlerle kariyerle işle ilgili stres içeren konuşmalar söz konusu olabilir. Satürn’ün de tutulmaya dahil olması Venüs’ün de Akrep’e geçince bu evde yer alması ile para para para diyebilirsiniz.  Bu dönem iş anlaşmaları, sözleşmeleri , görüşmeleri hemen sonuç alınacak hızda ilerlemeyecektir. Merkür retrosu sonunda daha kolay önünüzü görebilirsiniz. Bu dönemde sürüncemede kalan konularla ilgili konuşmalar yapmak, iş bağlantıları kurmak gerekebilir.

Merkür Terazi burcuna geçtiğinde uzaklarla ilişkiler yolculuklar felsefe ve inançlar eğitim kitaplar basın yayıncılık hukuki konular evinize geçiş yapacak. Bu süreçte bol bol gezebilir, gruplarla seyahat edebilir, yaratıcı çalışmalara yönelebilir, yayınlarla promosyonlarla, yabancılarla ticari bağlarla, iş görüşmeleri yaparak vakit geçirebilirsiniz. Adil ve eşit olmak objektif ve tutarlı kararlar almak konusu sizin için önemli olabilir.

8 Ekim’deki Koç burcunda yer alacak Ay tutulması Uranüs’ün de işin içinde olmasından biraz duygusal anlamda stresli geçebilir. İletişim kurarken aceleci öfkeli sabırsız ve ben bilirim tavrı ile yaklaşmak stresli sonuçlar doğurabilir. Kardeşler, yakın akrabalar ve yakın çevre ilişkileri size duygusal yükler bindirebilir. Yolculuklarda ve trafikte mutlaka serin kanlı ve azami ölçüde dikkatli olmak gerekebilir. Merkür retrosu süresince telefonlar araçlar arabalar ve haberleşme konularına çok özen gösteriniz. Tam geri harekette Merkür’ ün doğal evinde yer alacak bu tutulma sizi iletişim arenasında bir düdüklü tencereye çevirebilir, aletleriniz cihazlarınız oldukça kötü etkilenebilir. Bu dönem çok hızlı atak ve aceleci davranarak da başarı gelebilir ama ifade etmek anlatmak bilgiyi aktarmak anlamında çok yorulacağınız kesin.

Venüs’ün  Terazi ‘de yer alacağı ayın son haftasına kadar, edebiyat dergi magazin reklam promosyon tanıtım konularıyla ilgilenmek, yabancılarla anlaşmalar yapmak, gezilerden zevk almak ve yabancılarla güzel ilişkiler kurmak için harika fırsatlarınız olacaktır.

Sevgilerimle,

Nazaquarius 2

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir