YÜKSELEN OĞLAKLAR İÇİN AĞUSTOS NASIL GEÇECEK

YÜKSELEN OĞLAKLAR İÇİN AĞUSTOS ÖNGÖRÜMLERİ

Yükselen Oğlaklar bu ay özellikle iş konuları, para ve ortaklıklar, ticari planlar, gelir artışı sağlayacak olanaklar bakımından oldukça şanslı olacaklar. Ayın ilk yarısı Merkür Jüpiter ile ortak para paylaşımlarınızı, eşle ve aileyle paylaştığınız parayı temsil eden alanda olacak, Venüs ise ayın ikinci yarısında bu evde Jüpiter’e katılacak. Venüs ve Jüpiter gibi para, şans, zenginlik, genişleme, büyümeyi , maddi kazançları ve yatırımları sembolize eden iki gezegenin bu evde olması tüm bu bahsettiğim konulardan size fırsatlar gelebileceğine işaret ediyor. Temmuz sonlarından itibaren Aslan burcuna geçen Jüpiter zaten maddi kaynaklarınızı artırmak, daha fala gelir getiren işler yapmak, belki yeni ortaklıklar kurarak işlerinizi genişletmek arzunuzu desteklemeye başladı ve bu ay daha fazla destekleyecek. Yeni ortaklıklar yapabilirsiniz, veya ortaklarınızla yaptığınız işlerden gelir artışı bekleyebilirsiniz, eşinizin işleri genişler aile bütçesi de buna oranla genişler, aileden size destek yapılabilir, miras , gayri menkul veya toprak alım satımı gerçekleşebilir, aldığınız kiralarda artış yapabilirsiniz. Özellikle 10 Ağustos’ta gerçekleşecek Kova Dolunayı para ve kaynaklar evinizde gerçekleşeceği için bu zaman diliminde maddi konularla daha fazla meşgul olacaksınız demektir. Arkadaşlarla yapılan işler, gruplardan, sosyal bağlarınızdan gelen iş ve para kazanma fırsatları aklınızda olabilir. İnternet veya sosyal medya tanıtımları ile gelirinizi artırmak için bir takım çalışmalar yapabilirsiniz. İnternet kullanımınızı artıracağınız ve bu ortamda daha fazla aktif olacağınız bir süreç olabilir. Her ne alanda ise 10 Ağustos tarihine kadar bir maddi kazanç veya gelir fırsatı somut bir biçimde olgunlaşıp, şekillenebilir. Bu geliri elde etmek için gerçekten çalıştığınız, uğraş verdiğiniz, ortak çalışmalarla güç kazanmaya çalıştığınız bir süreç olacaktır.

Diğer yandan, Jüpiter ve Venüs haritanın 8. Evinde sadece para işlerini desteklemez, aynı zamanda cinsel cazibenizin artmasına da neden olur partnerinizle daha mutlu renkli cinsel hazlar yakalamak birbirinize tutkunuzu ifade etmek şansı yakalarsınız.

Jüpiter Venüs Aslan’da yaratıcı yanınızı ortaya koyarak artistik yeteneğinizle, kişisel ifadenizi ortaya dökebileceğiniz çalışmalara da destek verecektir.

Ayın İkinci yarısı Merkür Başak burcuna geçiş yapacak , ayın 25 inde zaten Başak’ta bir Yeni Ay gerçekleşecek. Başak sizin basın, yayın, üniversiteler, uzun yolculuklar, felsefe ve inançlar, devletle işler, hukuki konuları temsil eden eviniz. Bu konuları içeren başlangıçlar yapmak için harika bir süreç. Uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz, eğitim ve öğrenim konularında yeni adımlar atabilirsiniz, üniversite tercihleri yapmak, mesleki konuları düşünmek, işte size destek verecek seminerler, dersler, kurslar almak  isteyebilirsiniz. Basın, yayın, kitap, magazin ve medya kuruluşlarıyla bağlantıya geçebilir sözleşmeler anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Bazılarınız sistemli ve analitik bir mantık içeren, bedensel anlamda sizi arınmaya taşıyacak, yeni bir spiritüel öğretiyle ilgilenebilir, sağlık, ritüeller, din, felsefe, ecza, kimya, doğal ürünlerle ilgili konulara eğilebilir. Oldukça zihinsel olarak meşgul olduğunuz dinamik ve düzenli bir çalışma temposu ile işlere sarıldığını bir süreç olabilir.

Mars Akrep burcuna geçeli beri sizin arkadaşlıklar, gelecek planları ve gelecek ümitleri evinizde yer alıyor. Burada Satürn ile bir arada bulunan Mars sizi daha derin ve sahiplenici arkadaşlıklara yöneltebilir. Arkadaşlarla ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Oldukça stratejik , motivasyonu yüksek, para anlamında sizi destekleyecek arkadaşlar, sosyal gruplar veya derneklerle geleceğe yönelik umut dolu planlar yapabilirsiniz. Yine de ilişkilerinizde gerçekçi ve hesaplı davranabileceğiniz boş yere ümit beslemeyeceğiniz ve gereksiz riskler almak istemeyeceğiniz aşikar. Zaten bir Oğlak’tan da bu beklenir.

Mutlu Bir Ay Dilerim,

Naz Bayatlı

42-18116689

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir