YÜKSELEN OĞLAKLAR İÇİN EYLÜL NASIL GEÇECEK

42-21498899

Yükselen Oğlak’lar yönetici gezegeniniz Satürn halen Akrep burcunda geçişini sürdürüyor, bu burçtan çıkacağı Aralık sonuna kadar sizi gruplar, arkadaşlıklar, gelecek planları alanında yeniden yapılandırmaya güçlü ortaklıklar kurmaya, arkadaşlarınızla bol bol gelecek umutları paylaşmaya, iş ve kariyerden gelen kazançlarınızı artırmak için yeni yollar denemeye taşvik ediyor. Geçtiğimiz aydan beri Mars ‘da Akrep burcunda yer alıyor ve ilk iki hafta bu burçta kalmaya devam edecek.  Mars ve Satürn gibi iki malefik gezegenin bir arada bulunması bu alanda bir takım stres içeren ilişkilere veya iletişim problemlerine yol açmış olabilir. Arkadaşlarla tutkulu, sabit fikirli oldukları, pazara kadar değil mezara kadar bakış açısı ile içlerinde taşıdıkları görüş ve inançları yüzünden esnek olamamaktan kaynaklanan sıkıntılar yaşamış veya onların sıkıntılarını paylaşmış olabilirsiniz. Bu durum Mars’ın Yay’a geçeceği ayın ikinci yarısına kadar devam edecek. Bu süreçte çalışma temponuzu hızlandırmanız gerekecek, yetişmeniz ve bitirmeniz gereken çalışmaları hızlandıracaksınız,  bir yandan da yakın çevrenizde yer alan arkadaşlarla hedefler, tutkular, derinden ilgilendiğiniz konular ve ortak çalışmalarda yer almaya devam edebilirsiniz.  Yaratıcılık ve verimlilik gerektiren uğraşılara da zaman harcayacağınız kesin.  Mars Yay’a geçince sizin bilinçaltınızı, elde olmayan durumları, iç dünyanızı ve kolektif amaçları temsil eden bir diğer adı da üzüntüler evi olan 12. eve geçiş yapacak. Bu evde Mars sizi huzursuz, telaşlı, aceleci, biraz düşüncesiz ve ağzından istemeden de olsa lafların fırladığı bir konuma sokabilir. Zihinsel olarak oldukça dinamik olacağınız bu süreçte hayatın amacını, felsefenizi ve yaşamdan her şeye rağmen nasıl daha fazla zevk alabileceğinizi düşünebilirsiniz. Yay iyimser bir burçtur bu nedenle tüm elde olmayan nedenlerden yaşanan strese ve yorgunluğa işle ve günlük hayatla alakalı sorunlara karşı her şeye rağmen iyimser bakmaya çalışabilirsiniz. Aşırı hızla , aceleyle ve detaylara önem vermeden girişeceğiniz işlerde zarar görmek mümkün, sakarlık ve patavatsızlık bir o kadar başa gelebilecek durumlardan. Basın yayın yazarlık medya reklam tanıtım  eğitim yolculuk ve hukuki konularda bir takım işleriniz varsa bu dönemde çok daha hızlı gelişme kaydedilebilir.

İletişim, yolculuk, ticaret ve eğitim gezegeni Merkür Terazi burcunda olacak sizin iş ve kariyer alanınızda yer alacak. İş hayatınıza yeni bağlantılar , ortaklıklar kurmak, görüşmelerde uyum ve dengeyi kurmak, işle ilgili kurduğunuz iletişimde oldukça estetik ve yaratıcı olabilmek mümkün. Bu süreçte anneyle diyalog ve ilişki huzurlu ve barışçıl olabilir. Küsler barışabilir, ebeveynlerle bol bol iletişim kurulabilir. Topluluklar önünde bulunmak konuşmak sunum yapmak gibi bir planınız varsa en harika süreçtesiniz. Güzellik estetik sanatla ilgili konularda oldukça verimli çalışmaların yapılabileceği bir dönem olacaktır. Bu evde ayın 24 ünde meydana gelecek yeni ay ile birlikte yeni iş sözleşmeleri görüşmeleri yapabilir, söz nişan veya evlilikle /ortaklık kurmakla ilgili konuşmalar yapabilirsiniz.

Aşk, sosyal ilişkiler, evlilik, güzellik ve ortaklıklar gezegeni Venüs hemen hemen tüm ay boyunca Başak burcunda ve Güneş’le beraber 9. Ev adını verdiğimiz basın yayıncılık matbaa hukuk akademik eğitimi, uzun yolculukları ve yabancılarla ilişkileri temsil eden evde yer alacak. Bu süreçte yolculuk yapmak kendinizi yabancı kültürlere felsefelere inançlara ve insanlara açmak , sosyal bağlar kurmak tanışmak ve arkadaşlık etmek , bağları tazelemek veya yeni ilişkiler başlatmak için çok uygun. Akademik alanda yeni yıla başlayacağımız bu dönemde kendinizi eğitim havasına sokmak için atmosfer kıvamında, defter kitap kırtasiye alışverişi el işi ve hobiler için malzeme alınabilir, kütüphaneler , müzeler, ziyaret edilebilir, yolculuk ve geziler planlanabilir, yurt dışına seyahat edecekler için harika bir süreç. Beden ve ruh sağlığı şifa bulmak , ritüeller yapmak, manevi konularla haşır neşir olmak için harika bir zaman. Davalardan olumlu cevap alınabilir.

9 Eylül’de gerçekleşecek Balık burcunda yer alacak Dolunay Oğlakların kardeşler, yakın çevre komşular kurslar ve kısa yolculuklar evinde olacak.  Bu evde Neptün’de yer aldığı için zihinsel dağınıklık unutkanlık ve yapılması gereken işlerin sizi beş parçaya ayırdığı bir durum söz konusu olabilir. Yakın çevre ilişkilerinde daha merhametli özverili hayır diyemeyen bir iletişim söz konusu olabilir. Akrabalara kardeşlere ve komşulara fazla fazla yardım ve tolerans gösterdiğinizi düşünebilirsiniz. Diğer yandan spiritüel konularla ilgili kurslar almaya vermeye başlamak için doğru zamanın geldiğini düşünebilirsiniz. İletişiminize daha yumuşak şairane romantik ve anlayışlı bir ton katmak isteyebilirsiniz.  Eşyaları kaybetmek veya yolda kaybolmaya karşı dikkatli olunuz. Zihninizi toparlamak gerekliliğini hissedeceksiniz.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.