YÜKSELEN YAYLAR İÇİN EKİM NASIL GEÇECEK

YÜKSELEN YAYLAR İÇİN EKİM NASIL GEÇECEK

Yükselen Yaylar yükseleninizde geçişini sürdüren Mars nedeniyle pek yerinizde durmanız mümkün olmuyor. Ekim ayının son haftasına kadar yükselende kalacak Mars sizi belki inanılmaz dinamik, atılgan, girişimci, yeni ilişkiler başlatan ve sosyal bağlar kuran bir tutuma sevketti ancak bir yandan da oldukça yorucu günler geçirdiğinize eminim. Özellikle ilişkiler evlilik ve ortak çalışmalar, hukuki konular davalar alanında kendinizi dengeye oturtmak ilişkilerde uyumu dengelemek konusunda oldukça çaba harcıyor olabilirsiniz. Yükselen yöneticiniz Jüpiter Aslan burcundan size ateş üçgeni ile destek oluyor ancak bu konumla yolculuklar, seyahatler, akademik işler, hukuki işler, basın yayın kitap eğitim kültürler yabancılarla bağlantılar gibi alanlarda sizi meşgul edebilir. İşlerinizi yoluna koymak adına enerjiniz yüksek ama sağlığa, başla ilgili organlara gelebilecek hastalıklara ve kazalara karşı dikkatli olmak gerekir. Hızla hareket ederken oranızı buranızı çarpıp çürütmek mümkün. Yollarda ve trafikte risk almak hiç akıllıca olmaz. Kavgacı ve saldırgan tavırlarla karşılaşırsanız aynı şekilde karşılık vermek ilişkilerde kopartıcı bir duruma yol açabilir.

5-25 ekim arası gerçekleşecek Merkür retrosu önce içsel alanı ve elde olmayan üzüntüleri temsil eden alanda yer alacak. Bu alanda Merkür sizi eski atlattığınızı düşündüğünüz stres ve sıkıntılara geri döndürebilir, özellikle iş ve çalışma koşulları günlük hayat düzeni ve içinden çıkmak istediğiniz iş yükünü yeniden sırtınıza yükleyecek durumlar yaratabilir. Dinlenmek biraz karmaşadan ayrı kalmak isterken kaosun göbeğine çekilmek durumunda kalmak sizi yorabilir. Bu dönemde sözler vermek anlaşmalar imzalamak bir işe girmek için pek akıllıca bir süreç değil. 11 Ekim’den sonra Merkür Teraziye gerilediği zaman arkadaşlıklar evinize gerileyecek bu alanda eski arkadaşlarla bir araya gelebilirsiniz.  Uzun zamandır görüşmediğiniz insanlarla arkadaşlığınızı pekiştirebilirsiniz. 25i ne kadar davet organizasyon ve grup toplantılarında yer zaman ve randevulaşma konusunda değişim gecikme veya ertelemeler yer alabilir.

Venüs’ün ayın büyük bölümü Terazi burcunda kalacak olması ve Güneş ile birlikte arkadaşlar gelecek planları ve umutları evinde olması sizi oldukça sosyal kılacaktır. Bu dönemde Venüs size bu alanda inanılmaz destek veriyor sosyal hayat çok canlı olacaktır kadınlarla , klüpler ve derneklerle arkadaş gruplarıyla kalabalıklarla bir arada olmak mümkün. Arkadaşlıklarda gizli işlere girmek , dedikodu, arkadan konuşma yakın çevre bağlarında kopartıcı etki yaratabilir.

8 Ekim Koç tutulması 1 hafta öncesi ve sonrası çocuklarla yapacağınız eğlence gezi ve faaliyetlerde sert ve öfkeli tutumlar canınızı sıkabilir. Acele sabırsızlık bencilce istekler ve dediğim dedik tavırlar keyfinize limon sıkabilir. Sakin ve serinkanlı olmakta fayda var. Sevgilinizle duygusal stresler yaşanabilir. Hobiler ve yaratıcı çalışmalar konusunda yetiştirmek istediğiniz geciken düzeni değişen ve yönü değişen konular veya projeler olabilir en iyisi sabırlı olmak ve durumu akışa bırakmak. Arkadaşlarla yapılacak aktivitelerde kimin ne istediği veya neye karar verileceği konusunda ikilemler çıkabilir. Herkesi fikrini almak ortak karara varmak zor gelebilir.

Akrep te gerçekleşecek Güneş tutulması 24 Ekim’de bunun etkileri bence zaten hayatınızda şimdiden ortaya çıkmaya başlamıştır. Evlilik, hayatınızdaki önemli erkek figürleri, patron eş, ortaklar, baba vs gibi kişilerle paylaşımınızın volümü artmıştır. Para paylaşımı kazanç ve gelirler borçlar ve harcamalar arada konuşulan konular olabilir. Miras, vergi, sigorta ve kredi ödemeleri öncelikli konulardan olabilir. Bu tutulma size kimliğinizi belirgin bir biçimde ortaya koyacak adımları kararları atmak konusunda bir takım krizle baş gösteren ancak sonrasında oldukça verimli sonuçlara ulaştıracak itici güç vazifesi görebilir. Kimlik bunalımı ben nereye gidiyorum ne yapmalıyım ne yaparsam imajımı sağlama alırım dış dünyada nasıl görünüyorum kazançlarımı artırmak için ne yapabilirim konularını düşünebilirsiniz. İlişkilerde çıkarcı ve gizli niyeti olan kişilerle nahoş konuşmalar yapılabilir. Serinkanlı ve stratejik davranmakta fayda var.

Sevgilerimle,

Naz Bayatlısag man

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir