YÜKSELEN YAYLAR İÇİN EYLÜL NASIL GEÇECEK

sag man

Yükselen Yaylar yükselen yöneticileri Jüpiter’in Aslan burcuna geçmesi ile birlikte bu yıl oldukça olumlu etkiler almaya devam ediyorlar. Ayın ilk yarısı Mars , Satürn’le beraber izole olmayı, içsel dünyanızla baş başa kalıp bilinçaltınızın şifrelerini çözmeyi temsil eden 12. Ev dediğimiz alanda yer alacak. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmaktan ziyade eldeki işleri düzenlemeli , arka bahçeniz diyebileceğimiz bilinç altınızı, düşüncelerinizi, içsel süreçlerinizi öncelikle değerlendirmeli,  sonra hem maddi anlamda hem manevi gücünüzü yeniden toparlayarak gerçekten ne yapmak istediğinizi düşünmelisiniz. İş ve çalışma temposunun ağır olduğu ve sizi yorduğu bu dönemde ne kadar yorulmuş olsanız bile medeni ve güleryüzlü dengeli ilişkiler kurma zorunluluğu hissediyor olabilirsiniz. Merkür gibi iletişim haberleşme yolculuklar ve ticari bağlantıları temsil eden bir gezegenin arkadaşlar, sosyal gruplar, dernekler, sosyal çevrenizle alakalı evde yer alması ile sizi bu ortamlarda inanılmaz aktif dinamik sosyal , bağ kuran ve ilişkiler başlatan bir konumda tutacak. Özellikle 24 ünde gerçekleşecek Terazi’de Yeni Ay süreci ile birlikte yeni dostluklar başlatabilir, grup aktiviteleri, projeleri, gelecekle ilgili planları başlatabilir ve çevrenizden ve kontaktlarınızdan bu anlamda oldukça fayda görebilirsiniz.

Mars ayın ikinci yarısı yükseleninize gelecek ve sizi oldukça enerjik dinamik ve aktif kılacak. Bol bol yolculuk edebilirsiniz, akademik veya eğitsel konularda istekli ve odaklı olabilirsiniz. Eş, partner veya ortaklarınızla , genel anlamda ilişkiler alanında oldukça atak olacağınız için yanlış anlaşılmak, düşünceler ve görüşlerde ayrılık ve çatışmalar yaşamak mümkün.  Bu dönemde yollarda , yolculuklarda çok vakit geçirebilirsiniz. İletişimde abartılı dramatik ben bilirimci tavırlardan uzak durmalı, esnek ve düşünceli davranmaya çalışmalı.

Venüs ve Güneş bu ay Başak burcunda sizin iş ve kariyer alanınızda yer alacak. İş konularına yeni bir sistem kurmaya var olan imajınızı daha mükemmel yapmaya statü ve prestik kazanmaya özellikle kariyerde tanınma promosyon reklam gibi işlere ağırlık vermeye başlayabilirsiniz. Kadınlarla ilişkiler önem kazanabilir. Annenizin sağlığı , temizliği, derlenmesi toparlanması için zaman ayırabilirsiniz. Siz de ev de aynen bir bahar temizliği yapmanın zamanı geldiğine inanarak evden uzakta geçirdiğiniz süreyi telafi etmek için ay başında yer alacak Dolunay’da adım atmaya karar verebilirsiniz. İç işlerine eve ve aileye artık önem vermek gerekliliğini hissedebilirsiniz.

Mutlu Bir Ay Dilerim

Naz Bayatlı

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.