YÜKSELEN YENGEÇLER İÇİN AĞUSTOS NASIL GEÇECEK!

YÜKSELEN YENGEÇLER İÇİN AĞUSTOS ÖNGÖRÜMLERİ

Yükselen Yengeçler ayın ilk iki haftası aşk, estetik, güzellik, evlilik ve ilişkiler gezegeni Venüs burcunuzda seyrediyor olacak. Yükseleninizde yer alacak bu geçiş sizi dış dünyada daha aktif, sosyal ve görünür kılacak. İlişkilerinizde yeni bir sıcaklık, samimiyet ve mutluluk bulma olanağınız artıyor. Kendinize bakım yapmak, dinlenmek ve tembellik etmek için istekli olabilirsiniz. Bu arada Venüs Yengeç burcunda her zaman annelik etmek , pişirmek, fırınlamak, yedirmek içirmek için bizi mutfağa sokar. Ya da sevdiklerimizle bir arada olmak bir masa etrafında yemekler eşliğinde keyifli birliktelikler için harika bir zamandır. Eşinizle, partnerinizle veya ortaklarınızla ilişkileri canlandırmak ve karşılıklı anlayış ve sevgi göstermek için fırsatınız olacak. Genel olarak bakım verdiğiniz ve şefkat gösterdiğiniz bir süreç

Ayın başından itibaren Mars Akrep burcuna geçmiş oluyor ve ciddi sorumluluklarımızı artıran bizi test eden deneyimlerden geçiren ama farkındalığımızı artıran Satürn ile bir arada bulunacak. Aşk, romantizm, çocuklarımızı, yaratıcı yanımızı , hobilerimizi , spekülatif yatırımları temsil eden bu evde Mars tüm bu evi ilgilendiren ilişkilerde gerek sevgilinizle, gerek çocuklarınızla, hobi alanlarınızda yer alan kişilerle daha kararlı, odaklı ve sorun çözmeye yönelik bir tutum takınacağınıza işaret ediyor. Kalbi boş olanlar ise aşk hayatlarını , bu alandaki istek ve beklentilerini daha gerçekçi  bir tavırla ele alabilirler. Boş beklentilerden sıyrılmış , tecrübelerinden ders çıkarmış olarak geleceklerini planlayabilecekler. Uzun zamandır belki hayattan keyif alamadığınızı neşe bulmak veya kendinizi mutlu etmek için bir şey yapmadığınızı düşünebilirsiniz. Hep başkalarının mutluluğu için çabaladınız artık başkalarını çocuklarınızı ve ailenizi ciddiye aldığınız kadar kendinizi de mutlu edecek adımlar atmayı ihmal etmeyin.

Merkür ayın başından itibaren ve Venüs ayın 13 ünde Aslan burcuna yani para, kazançlar ve kaynaklar evinize geçiş yaptığında hem gelirler buna oranla harcamalar da artacak, bol bol alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Ya da prestij ve görünümü kurtarmak için harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Biraz ye kürküm ye gibi harcadıkça ilerde kazanmaya yönelik bir farkındalık olabilir bu. Buna oranla elbette Venüs para ile yakından alakalı bir gezegendir ve sizin para evinizde yani yönettiği evde Jüpiter ile birlikte oldukça bereketli bir kavuşum yapıyor olacak. Daha fazla kazanabileceğiniz, işinize odaklanıp gelirlerinizi artırabileceğiniz fırsatlar var. Yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi, sosyal bağlarınızı kullanarak  ayın ikinci yarısından itibaren kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yatırımlarınız varsa bunlardan gelir elde edebileceğiniz bir süreç. Her şeyden önemlisi kendinize değer vereceğiniz, yaptıklarınızla gurur duyabileceğiniz iş hayatında hakkınızı alabileceğiniz takdir edileceğiniz ve ödüllerini göreceğiniz bir süreç. Maddi anlamda kendinizi güvende hissetmek için bütçenizi düzenlemek mümkün.

Ayın 10 unda gerçekleşecek Kova burcunda dolunay ile harcamalarınızı ve ortak para paylaşımlarınızı mercek altına gelebilir. Gelirlerin ve harcamaların kontrolünü daha sıkı yapmak isteyebilirsiniz.  Psikolojinizi ve korkularınızı, tabu olarak gördüğünüz konuları, çocuklarınızla ilgili endişeleri artık daha rasyonel açıdan değerlendirebileceksiniz. İlkelerin ve prensiplerin önemini bir kez daha göreceksiniz. Aile ile veya ortakla para paylaşımınızda daha dikkatli olabilir, kredi veya borçlanmalarda da bütçenizi aşan tutumlardan kaçınmalısınız.

Ayın 24’ünde gerçekleşecek Yeni Ay Başak burcunda olacak ve iletişim yakın akrabalar kardeşler ve kısa yolculuklar evinizde gerçekleşecek. Bu alanda adımlar atabilirsiniz. Kardeşlerle, komşularla veya yakın akrabalarla iletişime geçebilirsiniz. Yolculuk ve gezi planları yapabilirsiniz. Kısa kaçamaklardan bile zevk alabileceksiniz.

Mutlu Bir Ay Dilerim,

Naz Bayatlımypic

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.